Унітаз та біде
Просмотренные товары
Унітаз та біде
Різноманітність сучасного обладнання для ванних кімнат та туалетів дозволяє створювати інтер’єрні рішення відповідно до кольорової гами стін та розмірів службових приміщень. Можна придбати унітаз і біде окремо, і в комплекті. Однак, усі керамічні побутові пристрої об’єднуються в сучасному застосуванні одним поняттям — санфаянс. Санфаянс, або санітарний фаянс. Це умовне позначення матеріалу, з якого виготовляється обладнання для ванних кімнат та туалетів. Умовне, тому що склад матеріалу може бути різним.
Основа будь-якого санфаянсу – кераміка із додаванням різних полімерів. Відомі бренди обов’язково включають до складу унітазу і біде сталеві елементи, виконують армування для міцності готового виробу. Якість будь-якої сантехніки залежить від суворого дотримання техпроцесів і рецептури матеріалу, що використовується для виготовлення обладнання. Щоб отримати кольоровий санфаянс використовують різні барвники. Обов’язкова процедура, що виготовляється з усіма без винятку санфаянсами – випал при певній температурі. Автоматизація процесу випалення фактично виключає випуск бракованої продукції.
Ціновий розкид на унітаз та біде досить великий. Можна за певної частки везіння придбати якісне устаткування за прийнятною ціною. І навпаки, неприємно може вразити завищена ціна продукції вітчизняних фірм, порівняно з імпортними аналогами. І справа тут не в якості. Просто у вартість унітазу закладаються супутні витрати: транспортування, рівень розкрученості бренду. Чим відоміший виробник на ринку сантехніки, тим дорожча його продукція.
Багато вітчизняних підприємств випускають конкурентоспроможні вироби за новітніми європейськими технологіями, але за нижчою ціною. Якість такого обладнання заслуговує на увагу за наявності відповідних сертифікатів. В них обов’язково вказується склад санфаянсу та гарантійний термін експлуатації.
Санфаянс – основний матеріал, що використовується для виготовлення унітазів, біде, раковин методом лиття. Але, у виробництві раковин використовують скло, метал, штучний та натуральний мармур, полімери, кварцити. Натуральні та штучні барвники дозволяють значно урізноманітнити кольорову гаму виробів. Однак лідером залишається класичний білий колір у матовому чи глянцевому виконанні.